Ponuka

Ponúkame Vám kompletné služby týkajúce sa návrhu interiéru až po jeho realizáciu.

Postup na začatie práce je nasledovný:

1.

Na základe pôdorysu a Vašej špecifikácie priestoru, ktorý potrebujete vyriešiť s detailnejším popisom prác, Vám pripravíme cenovú ponuku na riešenie a návrh Vášho interiéru.

2.

Po odsúhlasení ceny za návrh, je vhodné prvé stretnutie, kde prídeme obhliadnuť priestor a presne si špecifikujeme Vaše potreby, Vaše predstavy a požiadavky. V prípade ak je to potrebné, priestor aj zameriame.

3.

Následne začíname po úhrade zálohy pracovať. Podľa náročnosti a objemu návrhu sa stanovia termíny konzultácií a stretnutí.

4.

Po odsúhlasení návrhu sa začínajú spracovávať realistické vizualizácie/ v prípade, že má klient o ne záujem.

5.

Podľa dohody Vám návrh odovzdáme aj v tlačenej forme.

6.

Interiéry zvyčajne zariaďujeme s reálnymi nábytkami, ktoré Vám následne vieme aj zabezpečiť.

7.

V prípade výberu nábytkov zo značiek Chateau d´Ax, Calligaris a Nardi, Vám vieme zabezpečiť aj výhodné zľavy. V prípade zakúpenia nábytku z týchto značiek, Vám vieme prípadne adekvátne k objemu objednávky, aj odpočítať cenu za návrh interiéru.

8.

Samozrejme vieme zabezpečiť aj všetky ostatné prvky týkajúce sa interiéru, ako sú parkety, keramické podlahy, tapety, dekoratívne omietky, svietidlá, atypické nábytky a pod.

9.

Vykonávame aj autorský dozor, komunikujeme s dodávateľmi, aby bola realizácia vyhotovená podľa finálneho návrhu dizajnu interiéru.

10.

V prípade ďalších otázok nás kontaktujte, veľmi radi Vám odpovieme.