15
nov

Dizajn na mieru, ktorý plní sny…

Pred časom sa na odporúčanie spoločnosti Moltobello, ktorá sa venuje home-stylingu, na nás obrátila klientka s požiadavkou vytvorenia návrhu, ktorý by predchádzal k celkovej zmene jej už existujúcej kuchyne. Kuchyňa po rokoch užívania doslúžila a bolo na čase vdýchnuť jej nový život.

V jej predstavách bola kuchyňa v klasickom štýle v svetlo-modrých farebných tónoch a keďže pre nás je veľmi dôležité, aby každý návrh zahŕňal kus osobnosti klienta, snažíme sa čo najviac priblížiť k jeho predstavám a spojiť ich s našim citom pre detail a fantáziou.

A tak sme našli pre ňu kvalitný a zároveň elegantý model od výrobcu Chateau d ́Ax.

Kuchynská zostava s názvom OLIMPIA nás očarila hlavne svojim prvotriednym prevedením, dvierkami z masívneho dreva s precíznym spracovaním lakovaného povrchu v niekoľkých vrstvách vo farbe Decape Azzuro, podľa predstáv klientky.

Model kuchyne veľmi vkusne doplnili luxusné spotrebiče talianskeho výrobcu SMEG v tradičnom, no zároveň nadčasovom štýle. V portfóliu tejto značky sa ich nachádza hneď niekoľko v rôznych farebných variáciách. My sme vybrali jemný smotanový odtieň s výraznými mosadznými madlami, ktoré dodávajú kuchyni punc luxusu a elegancie.

Pre každého klienta pripravujeme návrh v niekoľkých alternatívach s prihliadnutím k už jestvujúcich sietí /elektrika, voda a kanalizácia/. Taktiež rešpektujeme návyky klienta, v tomto prípade na obsluhu kuchyne a v našich ideách sa snažíme naplniť očakávania klienta súvisiace s vysnívanou domácnosťou.

Po niekoľkých konzultáciách, sme nakoniec spoločne vybrali ten najlepší návrh. Z dielne Chateau d ́Ax sme vybrali v rámci návrhu aj veľmi zaujímavý model sedačky s názvom Silhouette, ktorá ponúka rozmanité možnosti vyskladania a uloženia samostatných modulov v priestore. Veľmi atraktívne pôsobí aj luxusný kvalitný zamat vo farbách ladiacich s kuchyňou.

Z pôvodného dizajnu kuchyne ostali v priestore iba svietidlá, na ktorých klientka trvala. Zmenu si vyžiadali aj parkety, jedálenský stôl a stoličky a tiež pribudla veľmi zaujímavá tapeta na stene.

Ako sami môžete vidieť, spokojnosť klientky je namieste a my sa môžeme tešiť, že sme jej vykúzlili čarovnú atmosféru domova.